Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.

85 lat doświadczenia w oferowaniu innowacyjnych produktów dla stomatologii

Od powstania w 1932 roku Septodont zajmuje się wdrażaniem i oferowaniem szerokiej gamy najwyższej jakości produktów dla stomatologów.

Przed innowacyjność połączoną z bezkompromisową jakością produktów, Septodont zajmuje pozycję lidera na rynku w obszarze ampułek i żeli do znieczuleń miejscowych, igieł dentystycznych, przez proszki i pasty wypełniające, aż do innowacyjnych rozwiązania w dziedzinie stomatologii odtwórczej. Septodont to nieodzowny partner dla stomatologów w zakresie kontroli bólu, szeroko rozumianej endodoncji, a także w odbudowach zębów, kontroli zakażeń i wielu innych.

Nasze produkty zatwierdziło 150 rządowych agencji ds. zdrowia oraz specjalistów stomatologów na pięciu kontynentach.
Stomatolodzy na całym świecie wiedzą, że mogą polegać na niezmiennie wysokiej jakości naszych produktów. To właśnie dzięki ich zaufaniu, firma Septodont zyskała pozycję światowego lidera w dziedzinie środków do znieczuleń miejscowych. Każdego roku na całym świecie wykonuje się blisko 500 milionów iniekcji przy użyciu anestetyków firmy Septodont.

Produkty Septodont spełniają najwyższe standardy, normy i wymagania stomatologiczne wszystkich krajów, na których są oficjalnie oferowane wraz z słynącymi z najbardziej rygorystycznych kodeksów aptecznych Europy, Japonii czy USA.

Setki pozwoleń na dopuszczenie do obrotu na całym świecie.
Produkty firmy Septodont zostały przetestowane i zatwierdzone przez odpowiednie władze w każdym kraju, w którym zostały dopuszczone do obrotu zgodnie z najbardziej wymagającymi normami krajowymi i międzynarodowymi.

A to oznacza, że każdy produkt Septodont został poddany setkom procedur rejestracyjnych i certyfikacyjnych na całym świecie, co świadczy o jego jakości i solidności.

Stomatolodzy wybierający produkty Septodont maja gwarancję, że dokonany wybór produktów jest zgodny z wszystkimi wymaganiami zdrowotnymi i normami bezpieczeństwa, a jakość produktów zapewnia i spełnia oczekiwania stomatologów.

Pomagamy stomatologom zapewnić swoim pacjentom najwyższe standardy estetyczne wykonanych prac z zachowaniem efektywności pracy przeprowadzanych procedur. Zapewniamy materiały, które zapewniają najwyższe estetyczne standardy odwzorowania naturalnych warstw zęba.

Ponadto gwarantują łatwość wykonywanych procedur, ograniczają pracochłonność zabiegów a jednocześnie pozwalają osiągnąć najwyższy standard estetyczny.

Gama proponowanych materiałów pozwala najefektywniej połączyć dedykowany czas wykonującego procedury stomatologa, a osiągnięty estetyczny efekt
- zadowolenie pacjenta z uwzględnieniem ekonomicznych rozwiązań.

Biodentine™

Bioaktywny substytut zębiny…
czytaj dalej…

BioRoot™ RCS

Bioaktywny mineralny uszczelniacz kanałów korzeniowych…
czytaj dalej…

Septoject™

Sterylne, silikonowane igły stomatologiczne ze stali nierdzewnej z oznaczeniem skosu
czytaj dalej…

Formularz kontaktowy

Kontakt


DENTAL COMMUNICATION Sp. z o.o.

Adres:
ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego 176/1B,
40-663 Katowice

Telefon:
+48 608 163 808

Email:
[email protected]

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.