Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.

Odkryj niezawodnego partnera dla stomatologów.

Kulzer to producent sprawdzonych i najwyższej jakości materiałów stomatologicznych pomagający osiągnąć stomatologom idealne efekty pracy – od ponad 80ciu lat.

Produkty Kulzer to niezawodność, nowoczesność i precyzja podczas wykonywanych procedur stomatologicznych. Kulzer zapewnia najlepsze możliwe rozwiązania, aby stomatolodzy mogli przywrócić estetyczny wygląd, zdrowe zęby i dobre samopoczucie pacjentów w bezpieczny, efektywny i opłacalny sposób.

Produkty firmy Kulzer to wieloletnie badania i ogromna ilość patentów i ich wdrożeń, gwarantujących nowe generacje produktów dostępnych na całym świecie. Kreatywność i innowacyjność oparta na badaniach klinicznych pozwala na tworzenie materiałów o właściwościach oczekiwanych i pożądanych przez stomatologów na wszystkich kontynentach od ponad 80ciu lat.

Kulzer jest również liderem w dążeniu do zrównoważonego gospodarowania dostępnymi materiałami i komponentami koniecznymi w procesie produkcji z uwzględnieniem najwyższych norm i wymagań zdrowotnych w obaszarze szeroko pojętej stomatologii.

Kulzer pozostając niezawodnym partnerem dla stomatologów od dziesięcioleci gwarantuje bezkompromisową jakość pozwalająca uzyskanie najlepszego efektu w ekonomicznie wydajny i opłacalny sposób.

Pomagamy stomatologom zapewnić swoim pacjentom najwyższe standardy estetyczne wykonanych prac z zachowaniem efektywności pracy przeprowadzanych procedur. Zapewniamy materiały, które zapewniają najwyższe estetyczne standardy odwzorowania naturalnych warstw zęba.

Ponadto gwarantują łatwość wykonywanych procedur, ograniczają pracochłonność zabiegów a jednocześnie pozwalają osiągnąć najwyższy standard estetyczny.

Gama proponowanych materiałów pozwala najefektywniej połączyć dedykowany czas wykonującego procedury stomatologa, a osiągnięty estetyczny efekt
- zadowolenie pacjenta z uwzględnieniem ekonomicznych rozwiązań.

 

Darmowy kompozyt

Przy zakupie dowolnych 2 strzykawek kompozytu z rodziny Charisma – Charisma Opal Flow w prezencie (do wyboru kolor: A2 lub A3).
czytaj dalej…

Promocja OXASIL

Oxasil Putty/Soft Putty 1X900Ml + Oxasil Light Flow/Very Flow/Mucosa 1X140Ml + Oxasil Aktywator Pasta 60Ml + Oxasil Mucosa 1X140Ml
czytaj dalej…

Prezenty Kulzer

Zamów za 399 PLN brutto i odbierz Charisma Opal Flow A2 lub A3 o wartości 82 PLN
czytaj dalej…

Formularz kontaktowy

Kontakt


DENTAL COMMUNICATION Sp. z o.o.

Adres:
ul. gen. Zygmunta Waltera Jankego 176/1B,
40-663 Katowice

Telefon:
+48 608 163 808

Email:
[email protected]

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.