Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.

Kompozyty

Charisma® – naturalnie niezawodny!

Kompozyty Kulzer

Kompozyty Kulzer to niezawodna rodzina kompozytów Charisma stosowana przez stomatologów z wielkim powodzeniem na całym świecie. Kompozyty Charisma to jeden z najczęściej stosowanych kompozytów. Kompozyty Kulzer stosowane są w milionach wypełnień od kiedy tylko pojawił się on na rynku czyli od ponad 20 lat.

Stomatolodzy na całym świecie od czasu samego pojawienia się kompozytu Charisma, docenili jego unikalne cechy, co zapewnia powodzenie tego kompozytu. Kompozyt Charisma to dobrany odpowiednio skład materiału, który wysoko jest ceniony za szybki i łatwy sposób aplikacji, posiadający idealne zdolności do modelowania i zapewniający odtwarzanie naturalnych zębów oraz efektu kameleona.

Właściwości kompozytu Kulzer – rodzina Charisma są doceniane przez stomatologów na całym świecie, a jego charakterystyczne zalety to naturalna estetyka, łatwość opracowywania i wysoka jakość. Sprawdzone właściwości kompozytu Charisma są doceniane przez dentystów na całym świecie, którzy wykorzystują go w codziennych zabiegach od ponad dwudziestu lat. Stosują oni różne rodzaje kompozytów Kulzer rodzina Charisma: Classic, Diamond, Opal czy Topaz u milionów swoich pacjentów na całym świecie, w zależności od miejsca wypełnienia, rodzaju odbudowy zęba czy preferencji i właściwości każdego z rodzaju kompozytu.

Kompozyty światłoutwardzalne – kompozyt Charisma

Kompozyt Charisma to uniwersalnym produktem: kompozyt światłoutwardzalny, submikrohybrydowy z cząsteczkami Microglass i nieprzepuszczalny dla promieni rentgenowskich. Jego właściwości zapewniają szerokie stosowanie do estetycznej, adhezyjnej odbudowy zębów przednich i tylnych przez miliony stomatologów codziennie na całym świecie.
Kompozyt Charisma zawiera wypełniacz drugiej generacji Microglass®, co pozwala na optymalne i prawidłowe dopasowanie koloru oraz współczynników załamania światła i uzyskanie efektu wewnętrznego blasku koloru wraz z łatwiejszym odwzorowaniem koloru zęba. Tak doskonały skład chemiczny i technologiczny gwarantujący idealny efekt kolorystyczny opracowaliśmy w oparciu o współpracę z dentystami tak, aby również kompozyt Charisma pod kątem jego opracowywania i kształtowania był łatwy zastosowaniu, a nakładanie warstw proste i skuteczne.

Kompozyt Charisma to łatwe, skuteczne o raz szybkie opracowywanie i modelowanie dzięki swoim właściwością, a także wykazuje wyjątkowe efektywne właściwości wykończenia i polerowania co zapewnia zarazem odpowiedni lśniący kolor oraz idealne jego dopasowanie. Gama kolorów jaka jest dostępna w kompozytach Charisma pozwala na efektywny dobór i dopasowanie kolorystyczne. Te wszystkie cechy zapewniają idealne odwzorowanie, wysoką jakość, a zarazem łatwość i skuteczność pracy.

Praca z kompozytem Charisma jest zaskakująco prosta i skuteczna. Cała procedura od doboru koloru, konsystencji i aplikacji pozwala na skuteczne modelowanie, a idealne właściwości polerowania i wykończenia zapewniają uzyskanie oczekiwanego efektu kolorystycznego powierzchni.

Przejrzysta i prosta gama kolorów pozwala na wygodny ich dobór i dopasowanie, a nie przepuszczalność promieni rtg zapewnia bezpieczną i wygodną diagnozę.

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.