Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.


Warning: Undefined array key "HTTP_CLIENT_IP" in /home/klient.dhosting.pl/dencom/istomatologia.eu/public_html/wp-content/themes/Divi-sklep/page-newsletter.php on line 14

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDE‌​D_FOR" in /home/klient.dhosting.pl/dencom/istomatologia.eu/public_html/wp-content/themes/Divi-sklep/page-newsletter.php on line 14

Newsletter

Dane
Zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu rejestracji w serwisie iStomatologia.eu, przez Dental Communication sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia i usunięcia. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Polityki Prywatności i Przetwarzania Danych Osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Dental Communication sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, na adres e-mail wskazany powyżej.
Wyrażam zgodę na używanie przez Dental Communication sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w myśl art. 172 Prawa Telekomunikacyjnego, w celu przekazywania mi oferty handlowej i marketingowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych będących w posiadaniu Dental Communication sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, a podanych podczas rejestracji w serwisie iStomatologia.eu, w celach statystycznych prowadzonych przez Dental Communication sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.
Dodatkowe informacje

Niezaznaczenie zgody, która została udzielona wcześniej nie jest równoznaczne z jej wycofaniem. Aby wycofać zgodę, prosimy o kontakt [email protected].

Informacja o Administratorze Danych Osobowych
Dental Communication sp. z o.o. (dalej: Spółka)  z siedzibą w Katowicach przy ulicy Gen. Zygmunta Waltera Jankego 176, lok. 1B, wpisany pod numerem KRS: 0000466758 do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posługująca się numerem NIP: 635-183-21-37, uprzejmie informuje, że jest administratorem danych osobowych klientów, potencjalnych klientów i kontrahentów, które są przetwarzane przez Spółkę w celu realizacji przedmiotu działalności Spółki, w celach analitycznych i statystycznych oraz w celu wypełnienia usprawiedliwionych potrzeb Spółki, wynikających z przepisów prawa, za które uważa się w szczególności: marketing dotyczący własnych produktów i usług oraz dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Spółka informuje, że dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również podmiotom upoważnionym na podstawie zawartych przez Spółkę umów. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowej realizacji zawartej umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.