Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.

Masy

Wyświetlanie 1–15 z 55 wyników

Masy Kulzer

Masy wyciskowe pełnią bardzo ważną rolę procesie odbudowy zębów, przeznaczone są do różnego rodzaju wycisków zapewniając skuteczne i trwałe rozwiązanie. Masy Kulzer są znane z najwyższej jakości oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne i stale prowadzone ulepszenia pozwalają składu zapewniają najwyższe oceny lekarzy stomatologów.

Wykonywane z mas Kulzer modele anatomiczne wykorzystywane do wielu celów w praktykach stomatologicznych na całym świecie. Masy Kulzer cenione są za precyzyjne odwzorowania anatomiczne oddający prawidłowo dokładnie wymiary.

Masy Kulzer to cała gama mas do wszystkich zastosowań: masy A-silikonowe, masy B-silikonowe, masy alginianowe i substytuty materiałów alginianowych.

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.