Witamy na stronie iStomatologia.eu!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa informujemy, że nasza strona prezentuje informacje i wyroby medyczne, przeznaczone tylko dla profesjonalistów z branży medycznej lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi.

Oświadczam i potwierdzam, że jestem profesjonalistą z obszaru stomatologii lub osobą związaną zawodowo z branżą stomatologiczną.

Systemy łączące

Systemy łączące Kulzer

– niezawodna siła wiązania dzięki doświadczeniu

Najważniejsze właściwości oczekiwane od systemów łączących przez stomatologów i pacjentów to skuteczność i niezawodność. Takich właściwości oczekują dentyści od systemów łączących Kulzer wykorzystywanych na całym świecie przez miliony stomatologów.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia w opracowywaniu systemów łączących – systemy łączące Kulzera gwarantują materiały niezbędne do łączenia uzupełnień bezpośrednich i pośrednich.

Systemy łączące Kulzer to bezpieczeństwo potwierdzone badaniami naukowymi. Najwyższa siła wiązania oraz jakość połączenia pomiędzy uzupełnieniem, a zębem, na których stomatolog możne polegać w codziennej pracy.

Systemy łączące Gluma

Systemy łączące Gluma – profilaktyka i ochrona przeciw nadwrażliwości.
Profilaktyka to zapobieganie znoszenia nadwrażliwości. Nadwrażliwość to często duży dyskomfort w samopoczuciu pacjenta. Systemy łączące Kulzer to rodzina środków Gluma ®, które znoszą nadwrażliwość i stanowią osłonę dla zęba, a jednocześnie eliminują ból u pacjenta. Każdorazowe wykorzystanie Gluma ® przy uzupełnieniu: bezpośrednim lub pośrednim, gwarantuje pacjentowi komfort, jakiego oczekuje od profesjonalnego stomatologa.

Swoją skuteczność systemy łączące Gluma ® zawdzięczają wieloletniemu doświadczeniu i badaniom w obszarze skutecznego i niezawodnego łączenia, zapewniającego niezawodnego i wysoce skutecznego łączenia bez względu na stosowaną technikę pracy.

GLUMA Bond Universal
GLUMA® Bond Universal – wszystko w jednym – all in one
To uniwersalny system łączący zapewniający niezawodne i wysoce efektywne łączenie, które jest gwarancją długotrwałych uzupełnień. Stosowany bez ograniczeń we wszystkich technikach łączenia i ze wszystkimi materiałami dentystycznymi.

GLUMA Self Etch
GLUMA® Self Etch – jeden krok naprzód
Samoadhezyjny system GLUMA Self Etch to efektywne jednoetapowe wytrawianie i przygotowanie powierzchni ubytku. Zapewnia łączenie, a jednocześnie zabezpiecza przed nadwrażliwością pozabiegową. Ten system łączący gwarantuje wszystkie wymagane właściwości dentystów w zakresie nieskomplikowanego i nowoczesnego łączenia.

GLUMA 2Bond
GLUMA® 2Bond – komfort i wygoda systemu łączącego
To system łączący Kulzer stosowany w technice całkowitego wytrawiania („Etch & Rinse”). Spełnia on wszystkie wymagania dentystów w zakresie łączenia. System GLUMA 2Bond zawiera środek zapobiegający nadwrażliwości co pozwala na leczenie w obszarach nadwrażliwych

GLUMA Etch 35 Gel
GLUMA® Etch – skuteczne i bezpieczne wytrawianie
Żel GLUMA Etch to substancja wytrawiający na bazie kwasu ortofosforowego. Stosowany do wytrawiania szkliwa oraz przygotowania zębiny do wypełniania technikami adhezyjnymi.

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.