Masy wyciskowe

Wyświetlanie 1–15 z 33 wyników

Masy wyciskowe Kulzer

Stosowanie mas wyciskowych Kulzer zapewnia najwyższą precyzje i doskonałe odzwierciedlenie anatomiczne. Masy wyciskowe Kulzer wspierają pracę stomatologów i pomagają stworzyć profesjonalny odcisk uzębienia pacjenta, który wykorzystywany jest w wielu procedurach stomatologicznych. Masy wyciskowe Kulzer to cała gama najwyższej jakości produktów zapewniających zaspokojenie indywidualnych wymagań każdego stomatologa:

Masy wyciskowe A-silikony

To rozwiązania dedykowane dla stomatologów oczekują estetycznych oraz precyzyjnie dopasowanych uzupełnień bez konieczności wprowadzania korekt. Masy wyciskowe VPS to rozwiązanie zapewniające idealne uzupełnienia, które jest poparte badaniami i ciągłym dążeniem do zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa, idealnego odwzorowania i wygody dla pacjenta oraz stomatologa. Posiadamy duży wybór mas wyciskowych A-silikonowych:

MEMOSIL 2
MEMOSIL® 2 – ekspert do specjalnych zastosowań
MEMOSIL 2 to krystalicznie przezroczysty A-silikon dedykowany do specjalnych zastosowań. Jego przezroczystość umożliwia kontrolę optyczną elementów odniesienia (np. radiograficznego granulatu kontrastowego). Służy on do zastosowania bezpośrednio w jamie ustnej.

Provil novo
Provil® novo – indywidualny wybór i precyzja
System Provil novo to pięć mas o idealnie dobranych gęstościach i jest dostępny w dwóch wersjach czasu wiązania. Dzięki najwyższej jakości i szerokim możliwością zastosowań Provil novo to podstawa precyzyjnych prac protetycznych i idealnych wycisków.

Variotime
Variotime® – większe możliwości
Variotime to wyjątkowe połączenie właściwości i efektywnych rezultatów z ponad 30-letnim doświadczeniem firmy Kulzer w obszarze precyzyjnych materiałów wyciskowych na bazie polisiloksanu winylu. Masy wyciskowe Variotime zapewniają większe możliwości przy doborze rozpoczęcia czasu wiązania.

Masy alginianowe i substytuty mas alginianowych

Dokładne modele anatomiczne wykorzystywane są do celów diagnostycznych i terapeutycznych, dlatego masy do ich wykonywania stanowią bardzo ważną część pracy stomatologa. Masy wyciskowe Kulzer spełniają najwyższe jakościowe warunki konieczne do wykonania odpowiedniego modelu anatomicznego oddającego prawidłowe wymiary.
Kulzer posiada dwie grupy materiałów do wycisków anatomicznych: masy wyciskowe alginianowe oraz substytuty alginianów.

Najwyższa jakość mas alginianowych oraz precyzja i stabilność wymiarowa substytutów alginianów, pozwala na wykonanie bardzo dokładnych wycisków oraz ich wielokrotne wykorzystywanie i długie przechowywanie. Przygotowanie mas, ich mieszanie w automatycznym mieszalniku jest łatwe, bezpieczne i szybkie.

Alginoplast
Alginoplast® – mocny alginian zapewniający precyzyjne odtworzenie i stabilność.
Wymagania stawiane materiałom do wycisków anatomicznych są doskonale spełniane przez Alginoplast. Masa posiada stabilną konsystencję, konieczną do szczegółowego wykonania wycisku. Idealna dla stomatologów preferujących stabilne alginiany.

Alligat chroma Fast set
Masa wyciskowa alginatowa posiadająca podwyższony współczynniku elastyczności.

Xantalgin
Xantalgin® – alginian o konsystencji delikatnej pasty wskazana dla bardzo wrażliwych pacjentów
Xantalgin spełnia normy i posiada właściwości stawiane nowoczesnej generacji materiałom stosowanym do wycisków anatomicznych. Gwarantuje wysoki poziom dokładności wykonania wycisków i dzięki miękkiej konsystencji początkowej jest szczególnie zalecany dla bardzo wrażliwych pacjentów.

Masy wyciskowe C-silikony

To rozwiązanie, które zapewnia spełnienie wysokich wymagań stomatologicznych.
Spełnia różnorodne wymogi przy dobraniu i zastosowaniu właściwego materiału. Masy wyciskowe C-silikony zapewniają różnorodne możliwości opracowywania, a dodatkowo łatwe w obsłudze, a zarazem gwarantują wysoką jakość oraz oszczędności. Są one niezawodne i wszechstronne jako masy wyciskowe do codziennego użytku w gabinecie stomatologicznym. Masy wyciskowe Kulzer C-silikony spełniają najwyższe standardy wycisków precyzyjnych.

Aktywator uniwersalny
Aktywator do materiału stomatologicznego do robienia wycisków.

oxasil
Oxasil wyróżnia się efektywnością bazy oraz aktywatora, zapewniając niezawodność materiału wyciskowego do mieszania ręcznego.

favicon

Newsletter

Zyskaj dostęp do atrakcyjnych promocji, rabatów oraz informacji o nowościach.